دامین اتوریتی: 45
قیمت رپورتاژ: 450000
الکسا: 3000

رپورتاژ آگهی زوم تک

رپورتاژ آگهی زوم تک : سایتخبری زوم تک یکی از قدیمی ترین سایت های خبری تخصصی در حوزه فناوری می باشد ، این سایت خبری فعالیت رسمی خود را بصورت رسمی از سال 1392 آغاز کرده است ، اگر از نظر جامعه مخاطب این سایت خبری را مورد بررسی قرار دهیم به این نکته خواهیم رسید که این سایت خبری در بین سایتهای تکنولوژی و فناوری موجود دارای رتبه بسیار مناسبی از نظر ارزش سئویی می باشد.

خرید رپورتاژ زوم تک

با توجه به موارد اشاره شده خرید رپورتاژ آگهی زوم تک برای مجموعه هایی که فعالیت شان فروش دستگاه های هوشمند ، خدمات نرم افزاری و اینترنتی و ... است می تواند گزینه بسیار مناسبی می باشد. اما اعتبار دامنه یا همان دامین آتوریتی زوم تک در چه عددی قرار دارد ، دامین آتوریتی زوم تک 45 است ، اگر جامعه مخاطب زوم تک را از نظر اعتبار سئویی در نظر بگیریم براساس رتبه الکسای موجود این سایت بیش از 20 هزار بازدید کننده روزانه را داراست .

اما چرا رپورتاژ آگهی زوم تک گزینه مناسبی برای خرید است ، اگر شرایط انتشار رپورتاژ آگهی زوم تک را مورد بررسی قرار دهیم خواهیم فهمید که این وبسایت رپورتاژ آگهی های منتشر شده را مثل سایر رسانه های حوزه فناوری در ستون اصلی خبری خود در صفحه اصلی منتشر می کند در هر رپورتاژ دائمی خود 3 لینک فالو در اختیار خریدار قرار می دهد .

با توجه به مذاکرات انجام شده رپورتاژ ادز با این سایت خبری امکان بازنشر محتوای رپورتاژ در برخی از شبکه های اجتماعی این مجموعه با هدف سئو امکان پذیر می باشد با توجه به پیشینه فعالیت این رسانه اعتبار شبکه های اجتماعی این  مجموعه در شبکه های اجتماعی مختص سئو اعتبار بالایی را داراست.

برای خرید رپورتاژ آگهی زوم تک کلیک کنید.

 

در رپورتاژ آگهی سایت زوم تک چند لینک فالو قرار میگیرد ؟

در رپورتاژ آگهی زوم تک شما می توانید 3 لینک فالو داشته باشید

آیا رپورتاژ سایت خبری زوم تک دائمی است ؟

بله رپورتاژ آگهی زوم تک دائمی است

هزینه انتشار رپورتاژ در زوم تک چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در زوم تک حول حوش 450 هزار تومان است برای خریدبا بهترین قیمت کلیک کنید.

تعرفه رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111