آدرس اینترنتی: https://www.irna.ir/
دامین اتوریتی: 87
قیمت رپورتاژ: 1600000
الکسا: 64

رپورتاژ آگهی ایرنا

رپورتاژ آگهی ایرنا : خبرگزاری ایرنا یکی از پر بازدید ترین خبرگزاری های مطرح ایران است ، ایرنا یک خبرگزاری دولتی است ، و وابسته دولت جمهوری اسلامی ایران است ، رپورتاژ ادز مفتخر است خدمات رپورتاژ آگهی ایرنا را با قیمت های بسیار رقابتی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. البته خبرگزاری ایرنا همان آژانس پارس است که قبل از انقلاب فعالیت داشته است. 

رپورتاژ آگهی ایرنا

همانطور که مستحضر هستید ، رپورتاژ آگهی دو هدف را برای منتشر کننده رپورتاژ برآورده می کند. در گام نخست اهداف روابط عمومی و اطلاع رسانی خبری شرکت ها را می توان با ابزاری بنام رپورتاژ آگهی برآورده کرد در گام دوم گرفتن بک لینک رپورتاز آگهی است. اما بک لینک گرفته شده در رپورتاژ آگهی ایرنا چه کمکی به وب سایت ما در افزایش رتبه سایت دارد ؟ زمانی که شما رپورتاژ آگهی منتشر می کنید ، و یک بک لینک در رپورتاژ آگهی قرار می دهید ، گوگل بر این باور است که آن وب سایت شما را منبع آن محتوا معرفی کرده است از این رو وب سایت شما را به عنوان منبع محتوایی که در حوزه کاری شما منتشر شده است را می داند.

در نتیجه شما یک اعتباری را از این رپورتاژ آگهی دریافت خواهید کرد.

اما از نظر سئو خبرگزاری ایرنا چه رتبه ای را داراست ؟ اگر اتوریتی دامنه وب سایت ایرنا را مورد بررسی قرار دهیم ، به دامین اتوریتی 80 می رسیم ، اتوریتی هشتاد رقم بسیار مناسبی برای دریافت رپورتاژ آگهی برای سئو است. 

مورد دومی که برای انتشار یک رپورتاژ آگهی در سایت خبری است از اهمیت بالایی برخودار است بازدید وب سایت است ، اما کدام آنالیزور می تواند در این زمینه به ما کم کند؟ الکسا یک آنالیزور آمار بازدید وب سایت رتبه الکسای ایرنا 64 است ، یعنی خبرگزاری ایرنا 64 امین وب سایت ایرانی از نظر بازدید است ، این رتبه نشان می دهد که شما با یکی از 100 وب سایت برتر ایران روبرو هستید. مطمئنا حضور اخبار روابط عمومی یا رپورتاژ آگهی شما در وب سایت ایرنا می تواند تاثیر بسیار زیادی در برندینگ شما داشته باشد. چرا منتظرید ، برای خرید رپورتاژ آگهی از ایرنا کلیک کنید.

برای مشاهده وب سایت ایرنا می توانید به آدرس اینترنتی https://irna.ir کلیک کنید.

 

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایرنا چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایرنا 1600000 تومان است ، در صورت خرید بصورت پکیج می توان با هزینه کمتری هم ارائه کرد.

چند لینک فالو در هر رپورتاژ می تواند قرار داد؟

در رپورتاژ آگهی ایرنا می توانید 3 لینک فالو داشته باشید.

حداکثر تعداد کاراکتر در رپورتاژ آگهی ایرنا چقدر است ؟

شما می توانید 700 الی 1000 کلمه در یک رپورتاژ آگهی در سایت ایرنا قرار دهید

خرید رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111