آدرس اینترنتی: https://farsnews.ir
دامین اتوریتی: 50
قیمت رپورتاژ: 1150000
الکسا: 43

رپورتاژ آگهی فارس نیوز

چرا رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس می تواند بهترین نتیجه را در سئو سایت ما داشته باشد؟ خبرگزاری فارس یکی از قدیمی ترین وب سایت های خبری در ایران است ، سایت خبرگزاری فارس با دامین اتوریتی 81 می تواندتاثیر بسزایی در افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل داشته باشد.

اعتبار رپورتاژ آگهی خبرگزاری فارس

اگر رتبه خبرگزاری فارس را در الکسا بررسی کنید ، متوجه خواهید شد که خبرگزاری فارس رتبه 600 جهان را از آن خود کرده است ، همچنین خبرگزاری فارس رتبه 14 را در بین سایت های ایرانی از آن خود کرده است. این رتبه نشان دهنده تعداد بازدید کننده خبرگزاری فارس است ، رتبه خبرگزاری فارس از نظر تعداد بازدید کننده در بین سایت های ایرانی 14 است ، یعنی از نظر تعداد بالای بازدید در بین سایت های ایران خبرگزاری فارس 14 امین سایت خبری است.

چرا خبرگزاری فارس گزینه مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی است ؟

خبرگزاری فارس با توجه به تعداد بازدید کننده بسیار بالا می تواند به دیده شدن شما در بین کاربران خبرگزاری کمک کند ، البته سایت های خبری و خبرگزاری بزرگ رپورتاژ آگهی را در ستون اصلی خبری خود کار نمی کند ، خبرگزاری فارس رپورتاژ آگهی ها را در دسته بندی بازار یا اخبار شرکت های منتشر می کند. 

سوالات متداول :

1- بسیاری از افراد سوالشان این است که رپورتاژ آگهی در چه دسته بندی منتشر می شود ؟ خبرگزاری فارس اخبار تبلیغاتی را در دسته بندی بازار ، دسته بندی اخبار شرکت ها منتشر می شود. 

2- لینک رپورتاژ آگهی در صفحه اصلی خبرگزاری دیده می شود ؟  رپورتاژ آگهی به دو صورت در خبرگزاری فارس منتشر می شود یکی لیست اخرین اخبار صفحه اصلی است ، یکی صفحه داخلی که قیمت این دو با هم متفاوت است.

3- خبرگزاری فارس در رپورتاژ آگهی چند لینک فالو قرار می دهد ؟ تعداد لینک های فالو در رپورتاژ آگهی خبرگزاری فارس 3 عدد است . 

4- زمان ماندگاری رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس چقدر است ؟ رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس بصورت دائمی قرار میگیرد.

آدرس وب سایت خبرگزاری فارس : farsnews.com

خرید رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111