آدرس اینترنتی: https://www.asriran.com
دامین اتوریتی: 59
قیمت رپورتاژ: 950000
الکسا: 25

 رپورتاژ آگهی در وب سایت خبری عصر ایران

رپورتاژ ادز مفتخر است که همکاری نزدیکی با قدیمی ترین وب سایت خبری ایران در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی در عصر ایران دارد.  وب سایت عصر ایران یکی از قدیمی ترین وب سایت های خبری در ایران است ، عصر ایران فعالیت حرفه ای خود را با تیم خبرنگاری در سال 1385 آغاز کرد. اخبار سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و ... دسته بندی های مختلف وب سایت عصر ایران را تشکیل می دهد. وب سایت عصر ایران به دو زبان فعالیت رسانه ای خود را در بین پایگاه های خبری ادامه می دهد ، زبان فارسی و عربی دو زبانی است که وب سایت عصر ایران به ارائه خبر می پردازد .

مزایای خرید رپورتاژ در سایت عصر ایران

از مزایای خرید رپورتاژ آگهی در عصر ایران می توان به رتبه سئویی و رتبه الکسای عصر ایران اشاره کرد. اگر رتبه وب سایت خبری عصر ایران را در بین سایت های خبری مقایسه کنیم ، عصر ایران رتبه 28 را در بین سایت های ایرانی از آن خود کرده است. اگر رتبه سئویی این وب سایت را در ابزار های سئو مورد بررسی قرار دهیم ، عصر ایران دامین اتوریتی 60 را از نظر سئو از آن خود کرده است ، سن دامنه عصر ایران 13 سال است ، اگر از نظر کیفیت بک لینک در رپورتاژ آگهی این وب سایت را مورد بررسی قرار دهیم با توجه به این اعتبار کیفیت بسیار بالایی را در اختیار شما قرار خواهد داد. وب سایت عصر ایران پس از تابناک توانسته رتبه برتر وب سایت های خبری را از نظر جذب آگهی به سمت خود بکشاند. 

شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در عصرایران

رپورتاژ آگهی در عصر ایران با 3 لینک فالو و بصورت دائمی انجام می پذیرد ، همچنین محدودیت تعداد کاراکتر در هر رپورتاژ 700 الی 1000 کاراکتر است. و اینکه 2 تصویر در هر رپورتاژ می توانید استفاده نمایید. 

 خرید رپورتاژ در عصر ایران

 رپورتاژ ادز مفتخر است خدمات انتشار رپورتاژ آگهی در سایت عصر ایران را بصورت ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه به ارتباط نزدیک رپورتاژ ادز با خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شما قیمت های رقابتی برای رپورتاژ آگهی در سایت های خبری را از ما دریافت خواهید کرد . پس برای خرید رپورتاژ آگهی در عصر ایران با بخش فروش رپورتاژ ادز در ارتباط باشید . برای خرید رپورتاژ آگهی در سایت عصر ایران با شماره تماس های رپورتاژ ادز شماره تلگرام 09381224111 یا با شماره دفتر مرکزی 02166556973 در ارتباط باشید.

ثبت خبر در عصر ایران

علاوه بر انتشار رپورتاژ آگهی ، اگر به دنبال ثبت و انتشار خبر در عصر ایران هستید ، می توانید از کانال های ارتباط رپورتاژ ادز به انتشار و ثبت خبر در عصر ایران اقدام نمایید. ثبت خبر در عصر ایران در بخش های مختلف وب سایت عصر ایران انجام می پذیرد اما دسته بندی نهایی برای ثبت خبر توسط سردبیر عصر ایران انتخاب می گردد. 

مقالات مرتبط :

خرید رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111