رپورتاژ آگهی برای گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ یکی از مشتریان قدیمی رپورتاژ ادز می باشد ، رپورتاژ آگهی در سایت های ایسنا ، مشرق ، افکار نیوز ، فردا نیوز و تسنیم که متعلق به یکی از زیر مجموعه های گلرنگ بنام برند مای در کمپین کودکان کارتن خواب منتشر شد . لینک رپورتاژ آگهی در سایت های خبری در لینک های زیر مشاهده نمایید .

لینک خبر ایسنا  :  لینک خبر مشرق نیوز  : لینک خبر تسنیم  :


 

رپورتاژ آگهی برای زورق

سایت گردشگری زورق یکی از بزرگترین سایت های گردشگری در ایران می باشد . شما می توانید در لینک های زیر رپورتاژ های خبری این موسسه را مشاهده نمایید .

آفتاب : اقتصاد آنلاین : نمناک : خبرگزاری موج : ایسنا : خبرگزاری مهر : عصر ایران : فرارو : خبر آنلاین و بیش از 120 سایت پر بازدید ایران

نمونه رپورتاژ آگهی

سایت گردشگری سفر نیک یکی از مرجع های خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل می باشد . شما می توانید در لینک های زیر رپورتاژ های خبری این موسسه را مشاهده نمایید .

تابناک : عصر ایران : آفتاب نیوز : فارس نیوز : ایلنا : ایسنا : خبرآنلاین و بیش از 50 سایت جدید در حوزه های مختلف

رپورتاژ آگهی چاپ آقا

 

 

سایت چاپ آقا یکی از بزرگترین مراجع چاپ آنلاین کاتالوگ ، کارت ویزیت و ... می باشد . شما می توانید در لینک های زیر رپورتاژ های خبری این موسسه را مشاهده نمایید .

کلیک : سیمرغ : خبرگزاری دانشجو : جام جم آنلاین : افکار نیوز : مشرق : ایسنا و بیش از 120 سایت پربازدید ایران

رپورتاژ آگهی فیدیبو

سایت فیدیبو یکی از زیر مجموعه های دیجی کالا می باشد ، فیدیبو مرجع آنلاین خرید کتاب می باشد. شما می توانید لینک رپورتاژ های فیدیبو را در لینک های زیر مشاهده نمایید. 

ایسنا : جام جم آنلاین : خبرگزاری آنا : الف : انتخاب و بیش از 120 سایت پربازدید ایرانی

رپورتاژ آگهی مشاوران تهران

موسسه مشاوران تهران یکی از موسسات بزرگ در حوزه آموزش کارشناسان ارشد و ... می باشد . شما می توانید در لینک های زیر رپورتاژ های خبری این موسسه را مشاهده نمایید .

خبرنامه دانشجو : پارس نیوز : شفاف نیوز : فردا نیوز : روز نو :‌ رجا نیوز :


 

تور ایران

تور ایران یکی از بزرگترین سایت های نیازمندی های حوزه تور و گردشگری می باشد . شما  می توانید لینک های رپورتاژ آگهی در سایت های خبری زیر را مشاهده نمایید .

فردا نیوز  : افکار نیوز

 


 رپورتاژ آگهی  برای ویکی یوز

ویکی یوزشبکه حرفه ای کسب و کار می باشد . شما می توانید کسب و کارها را در این وب سایت پیگیری نمایید . لینک رپورتاژ های این مجموعه در لینک های زیر ارائه شده است .

فردا نیوز :‌

 


لست تورز

 لست تورز یکی از وب سایت های پر بازدید در حوزه تور های گردشگری می باشد . شما می توانید لینک های رپورتاژ های خبری رو برای لست تورز ببینید .

شفاف نیوز : رجا نیوز : مکان بین : فردا نیوز


 

 

 

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111