خانه  »  آموزش ها   »   اثر تبلیغات خبری ( رپورتاژ آگهی ) در ذهن خواننده

اثر تبلیغات خبری ( رپورتاژ آگهی ) در ذهن خواننده

اثر تبلیغات خبری ( رپورتاژ آگهی ) در ذهن خواننده

تبلیغات خبری (رپورتاژ آگهی ) یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات در بین عموم مردم می باشد . البته تفاوت فاحشی بین این نوع تبلیغات با تبلیغات تلویزیونی ، بنری ، بیلبورد ها و … می باشد. اما این تفاوت در چیست ؟

در تبلیغات خبری یا همان رپورتاژ‌آگهی شما باید به این نکته توجه داشته باشید که در این نوع تبلیغات شما بصورت مستقیم به تبلیغ محصول یا خدماتتان نمی پردازید بلکه در طول یک خبر می توانید در لابلای اطلاعات علمی و مفید در مورد خدمات و محصولاتتان به نبلیغات برند و شرکتتان بپردازید .

نحوه انتشار یک تبلیغات خبری یا رپورتاژ‌ آگهی موفق

تبلیغات خبری یا رپورتاژ آگهی موفق نکات بسیار زیادی باید داشته باشد . ۱- نکته اولی که در یک رپورتاژ‌آگهی موفق مد نظر قرار داد داشتن محتوایی مفید برای کاربران سایت های خبری است . در هر خبر منتشر شده نکات بسیار بارز را باید رعایت کرد : ۱- داشتن تیتیری جذاب ۲- داشتن لید و خلاصه محتوا در ابتدای مقاله ۳- استفاده از پاراگراف های متفاوت و عنوان پاراگراف ها برای رعایت اصول سئو مطلب و تاثیر آن در سئو وب سایت شما ۴- داشتن نکات مفید و جذاب در محتوای داخلی خبر ۵- داشتن تصاویر جذاب و مرتبط با موضوع خبر می تواند در جذابیت خبر تاثیر گذارد . ۶- خوانده شدن خبر بستگی به نکات اشاره شده دارد پس تا جایی که می توانید متن رپورتاژ خبری تان را جذاب تر نمایید تا بیشتر خوانده شود . خوانده شدن بیشتر خبر در حقیقت نزدیک شدن شما به هدفتان را راحت تر می نماید .

 رپورتاژ‌ آگهی بهترین نوع تبلیغات خبری

چرا یک رپورتاژ‌آگهی بهترین نوع تبلیغات در این عصر می باشد ؟ براساس تحقیقات انجام شده امروزه بسیاری از مخاطبان سایت های خبری بیش از بنر های تبلیغاتی به اخبار منتشر شده در وب سایت های خبری توجه می نمایند این موضوع مطمئنا در تصمیم گیری شما برای استفاده از این نوع تبلیغات در دنیای اینترنت تاثیر خواهد گذاشت . دلیل منطقی این موضوع این است که یک وب سایت خبری مخاطبان خاصی را دارند که در روز به سایت سر میزنند تبلیغات بنری تنها در روز های اولیه تبلیغات شما در معرض نمایش این افراد قرار میگیرد و در روز های اتی این تبلیغات بیشتر یک ابزار تبلیغاتی آزاد دهنده برای بینندگان آن وب سایت خواهد داشت . پیشنهاد کارشناسان این حوزه برای تبلیغات موثر در دنیای اینترنت استفاده از خبر آگهی یا همان رپرتاژ آگهی در سایت های خبری است که بیشتر مورد توجه کاربران وب سایت های خبری می گردد .

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *