رپورتاژ آگهی

سایت های خبری یکی از ابدزار های بسیار مهم و کاربردی برای معرفی تبلیغات خدمات و محصولات شما در بین کاربران اینترنتی است . اما چطور می توان در سایت های خبری مخصولات و خدماتمان را به کاربران اینترنتی معرفی کنیم ؟

 

بهترین راهکار برای این کار استفاده از رپورتاژ آگهی در وب سایت های خبری است . رپورتاژ آگهی همانطور که در مقالات گذشته توضیح داده شد ،‌ انتشار اخبار و مقاله مفید علمی یا معرفی خدمات و محصولات شما بصورت یک خبر در سایت های خبری است .

اما چه سایت های خبری برای انتشار رپورتاژ‌آگهی مناسب هستند ؟‌ برای انتشار رپورتاژ‌آگهی همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که وب سایت های خبری که انتخاب می نمایید باید از نظر رتبه در موتور جستجوی گوگل و موتور جستجوی الکسا جایگاه مناسبی را داشته باشد .

اما چه رتبه هایی برای انتشار رپورتاژ‌آگهی مناسب هستند . برای اینکه بدانیم کدام سایت های مناسب هستند در ابتدا از موتور جستجوی الکسا استفاده نمایید و ببینید وب سات های مورد نظر در موتور جستجوی الکسا دارای چه رتبه ای هستند ؟‌ الکسا دو رتبه را برای شما نشان خواهد داد : ۱- رتبه وب سایت مورد نظر در دنیا ۲- رتبه وب سایت مورد نظر در ایران

اما چه رتبه هایی برای این موضوع بهتر هستند : رتبه های زیر ۱۰ هزار دنیای و رتبه های زیر هزار ایران وب سایت های برتر از نطر رتبه در گوگل و موتور های جستجو در اولویت اول هستند . رتبه ای که الکسا برای شما نشان می دهد کیفیت ب سایت را نشان می دهد .

پس در انتخاب وب سایت های خبری حتما همیشه این نکته را در نظر داشته باشید .

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111