رپورتاژ آگهی

رپورتاژ ادز : بزرگترین آژانس تبلیغاتی رپورتاژ آگهی در ایران

 تبلیغات اینترنتی | رپورتاژ آگهی | رپورتاژ خبری

رپورتاژ‌آگهی

تبلیغات در گوگل

گوگل امروزه یکی از پر طرفدار ترین ابزار های جستجو در ایران بحساب می آید ، گوگل خدماتی با عنوان تبلیغات در گوگل را داراست که در حاشیه نتایج جستجو تبلیغاتی را به کاربران نشان می دهد، تبلیغ در گوگل از دیگر خدمات رپورتاژ ادز می باشد. ارسال خبر و رپرتاژ در کنار تبلیغات گوگل تاثیر خوبی در سایت شما دارد .
رپورتاژ‌آگهی

توزیع رسانه ای

رپورتاژ ادز اولین مجری تخصصی در حوزه انتشار تضمینی رپورتاژ آگهی در سایت های خبری پر بازدید مفتخر است اولین سیستم افزایش بازدید به کمک توزیع رسانه ای را به وب مستران و مدیران سایت های خبری ارائه نماید . برای اطلاع از شرایط این خدمات صفحه توزیع رسانه ای را مشاهده نمایید . با ما در صدر باشید خدماتی نوین با کیفیتی متفاوت.
رپورتاژ‌آگهی

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ ادز ارائه کننده رپورتاژ آگهی در سایت های پر بازدید اینترنتی می باشد ، ما به شما بهترین تبلیغات را پیشنهاد خواهیم کرد . ارائه رپورتاژ آگهی تاثیر گذار یکی از تخصص های ماست .رپورتاژ‌آگهی و ارسال خبر در سایت های خبری نیاز شما از بک لینک را هم تامین می نماید . برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.
  •  رپورتاژ ادز | ارائه کننده خدمات تبلیغات اینترنتی | رپورتاژ آگهی | رپورتاژ خبری

    رپورتاژ ادز ارائه کننده خدمات تبلیغات اینترنتی بصورت رپورتاژ خبر ، رپورتاژ آگهی ، تبلیغات بنری می باشد .
     

amp

سایت های خبری یکی از ابزار های بسیار ضروری برای افرادی است که در دنیای اینترنت فعالیت می نمایند . چرا که این افراد تنها منبع یافتن جدید ترین اخبار را از طریق سایت های خبری و خبر خوان ها می یابند .

در این میان گوگل برای راحتی کاربران اینترنتی در سایت های خبری به دنبال ارائه یک فریم ورک جدید در دنیای اینترنت است .

فریم ورک AMP

نام فریم ورکی که گوگل مخصوص سایت های خبری ، فریم ورک AMP می باشد که مخصوص سایت های خبری و نمایش سایت های خبری در گوشی های هوشمند ارائه شده است .

AMP مخفف کلمه است که گوگل برای افزایش سرعت نمایش وب سایت ها برای کاربران گوشی های هوشمند است. این پروژه بزرگ توسط گوگل در سایت های خبری همچون CNN اجرا شد. برای اولین بار این فریم ورک در این وب سایت خبری انجام پذیرفت برای مشاهده نتایج گوگل برای سایت های خبری که با این فریم ورک کافی است در موتور جستجوی گوگل کلمه CNN را جستجو نمایید با این جستجو شما خواهید دید ، که گوگل آخرین اخبر و مقالات این وب سایت خبری را بصورت اسلاید در نتایج خود نشان می دهد .

اما در این فریم ورک جدید گوگل چگونه سرعت لود وب سایت ها را افزایش داده است ؟ در این فریم ورک در کد نویسی های وب سایت تنها فایل های html فراخوانی می شود ، در این فریم ورک کدهای جاوا اسکریپ و ... به دلیل نیاز به زمان بیشتر بریا لود استفاده نمی گردد و تنها کدهای اچ تی ام ال فراخوانی می گردد که در نهایت تاثیر بسیار زیادی در سرعت وب سایت خواهد داشت .

شرکت های بزرگ همراه در این پروژه

هم اکنون بسیاری از سایت های خبری در دنیا از این فریم ورک برای راحتی کاربرانشان استفاده کرده اند . در این میان سیستم های مدیریت محتوای بزرگ همچون جوملا و وردپرس هم برای گسترش این فریم ورک افزونه هایی را برای این موضوع منتشر نموده اند . وردپرس جزو سیستم های پیشرو در انی حوزه بود هاست . 

منبع : فارس

باز نشر : رپورتاژ آگهی

مشتریان رپورتاژ آگهی

رپورتاژ‌آگهی

انتشار رپورتاژ خبری

این نکته را در نظر داشته باشید که پس از انتشار رپورتاژ خبری تان نوبت به اشتراک گذاری این خبر در شبکه های اجتماعی و مطلع کردن فعالان اینترنتی از خبر شماست . استفاده از شبکه های اشتراک لینک و شبکه های اجتماعی از ابزار های شما خواهد بود . برای رپورتاژ آگهی | خبر آگهی | رپرتاژ | ارسال خبر با ما همراه باشید .
رپورتاژ‌آگهی

نویسنده رپورتاژ آگهی

نویسنده رپورتاژ آگهی چه کسی می تواند باشد ؟‌برای نوشتن رپورتاژ‌اگهی حنما از یک روزنامه نگار یا خبرنگار استفاده کنید . خبر تهیه شده توسط خبرنگار می تواند به جذابیت رپورتاژ‌آگهی منتشر شده کمک کند پس این موضوع را دست کم نگیرید . رپورتاژ ادز می تواند از تجربیات خود برای نوشتن یک خبر موفق به شما کمک نماید .
رپورتاژ‌آگهی

نگارش رپورتاژ آگهی

چگونه یک رپورتاژ‌آگهی موفق بنویسیم ؟‌برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی موفق نوشتن یک مطلب مفید و قابل استفاده برای کاربران و خوانندگان وب سایت ها بسیار مهم است پس در نگارش رپورتاژ‌ خبری باید به مفید بودن مقاله نوشته شده توجه ویژه داشته باشید .